Szafy biurowe

Od wielu lat przygotowujemy meble do biura, które mają być funkcjonalne, praktyczne i eleganckie. Udaje się nam to ze względu na zastosowanie wysokiej jakości produktów i odpowiedni montaż. Spośród mebli biurowych niezwykle mocno wyróżniają się szafy biurowe ponieważ są bardzo pojemne i nie zabierają dużo przestrzeni. Można w nich przechowywać dokumenty, segregatory, papier do drukarki i wiele innych rzeczy, które są nie zbędne podczas pracy w biurze. Wzór i kształt szafy może być dowolny. Głębokości półek również możemy dopasować do naszych potrzeb. Ze względu na swoją praktyczność szafy biurowe są coraz częściej wybieranym meblem do biur.

Zamów bezpłatny pomiar

Jeżeli chcą Państwo umówić się na bezpłatny pomiar prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza kontaktowego.

tel: 693 538 278

Umów się
na bezpłatny pomiar

Gwarancja 5 lat

Na wykonaną zabudowę wnękową otrzymują Państwo 5 letnią pisemną gwarancję. W przypadku rolet gwarancje jest 2 letnia.

Uwaga
Jeżeli minie okres gwarancyjny nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji

Montaż rolet GRATIS

Montaż i pomiar rolet, żaluzji, moskitier i plis gratis.

Do klienta przywozimy próbki katalogowe dzięki czemu klient może spokojnie wybrać tkaninę pasująca do jego pomieszczenia.

Doradzamy!

Potrzeba, pomysł, dyskusja, wstepny projekt, wycena i realizacja. Staramy się doradzić klientowi najlepsze rozwiązania dostępne w naszej firmie. Dyskutujemy nie ponaglamy, dajemy czas do zastanowienia się.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij