Szafy i meble na wymiar

Każdy z nas posiada w domu miejsca, na które nie mamy pomysłu lub standardowo dostępne meble nie zaspokajają oczekiwań. Często jest tak, że specyficzne ustawienie ścian ogranicza nas do wstawieni mebla o standardowych wymiarach. Część z nas nie lubi powielać gotowych rozwiązań i szuka czegoś innego - wyjątkowego!

W tym momencie pojawiamy się my!

Założeniem oraz misją firmy jest robienie wysokiej jakości mebli na wymiar, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Mają to być meble spersonalizowane pod klienta. Szafy niepraktyczne, ze zbyt dużą ilością półek lub szuflad to już przeszłość. Nasza firma zaprojektuje szafę w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w domu pamiętając jednocześnie o funkcjonalności i użyteczności szafy. Kładziemy nacisk na wysoką jakość materiałów wykorzystanych przy budowie szaf  oraz na wysoką jakość zastosowanych zawiasów, rolek, prowadnic itp. Zgłaszając się do naszej firmy masz pewność, że produkt będzie solidny a my nie będziemy się za niego wstydzić!

Wizualizacje

Zamów bezpłatny pomiar

Jeżeli chcą Państwo umówić się na bezpłatny pomiar prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza kontaktowego.

tel: 693 538 278

Umów się
na bezpłatny pomiar

Gwarancja 5 lat

Na wykonaną zabudowę wnękową otrzymują Państwo 5 letnią pisemną gwarancję. W przypadku rolet gwarancje jest 2 letnia.

Uwaga
Jeżeli minie okres gwarancyjny nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji

Montaż rolet GRATIS

Montaż i pomiar rolet, żaluzji, moskitier i plis gratis.

Do klienta przywozimy próbki katalogowe dzięki czemu klient może spokojnie wybrać tkaninę pasująca do jego pomieszczenia.

Doradzamy!

Potrzeba, pomysł, dyskusja, wstepny projekt, wycena i realizacja. Staramy się doradzić klientowi najlepsze rozwiązania dostępne w naszej firmie. Dyskutujemy nie ponaglamy, dajemy czas do zastanowienia się.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij