Dlaczego my?

Naszym zadaniem jest doradzenie, zaprojektowanie i zmontowanie u klienta zamówionych mebli. To co nas napędza i motywuje to hasło SPRZEDAJEMY MARZENIA - wiemy, że wykonane przez nas szafy i inne meble na wymiar będą stały w domu wiele lat. Często będą najważniejszym meblem w pomieszczeniu, dlatego zawsze staramy się aby realizowane zlecenia dopięte było na ostatni guzik! Jesteśmy na rynku wiele lat i wiemy jak montować solidne meble.

Wysoka jakość produkowanych mebli

Szafy Komandor od lat stawia na JAKOŚĆ. Firma otrzymała niezliczoną ilość nagród i certyfikatów (np Gazela Biznesu, Certyfikat innowacyjności, Diament Meblarstwa) potwierdzających najwyższą jakość usług oraz statut niekwestionowanego lidera rynku.

Bezpłatny pomiar

Proponujemy swoim przyszłym klientom bezpłatny pomiar, dzięki któremu możemy określi wszystkie parametry docelowych szaf , mebli. Jeśli chcesz umówić się na bezpłatny pomiar szaf skontaktuj się z nami 693 538 278 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.

Gwarancja 5 lat

Nasi klienci otrzymają 5 letnią pisemną gwarancję na wykonanie zabudowy wnękowej oraz 2 lata gwarancji na rolety. Jesteśmy firmą, która wierzy w swoje umiejętności i nie pozostawia swoich klientów bez wsparcia i opieki.

Montaż rolet GRATIS

Inne firmy nie mają tego w swojej ofercie. Nasi klienci, którzy zakupią rolety w naszym sklepie, montaż otrzymają GRATIS. Dodatkowo przywozimy do klienta próbki katalogowe aby dopasować kolor tkaniny do pomieszczenia.

Zamów bezpłatny pomiar

Jeżeli chcą Państwo umówić się na bezpłatny pomiar prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza kontaktowego.

tel: 693 538 278

Umów się
na bezpłatny pomiar

Gwarancja 5 lat

Na wykonaną zabudowę wnękową otrzymują Państwo 5 letnią pisemną gwarancję. W przypadku rolet gwarancje jest 2 letnia.

Uwaga
Jeżeli minie okres gwarancyjny nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji

Montaż rolet GRATIS

Montaż i pomiar rolet, żaluzji, moskitier i plis gratis.

Do klienta przywozimy próbki katalogowe dzięki czemu klient może spokojnie wybrać tkaninę pasująca do jego pomieszczenia.

Doradzamy!

Potrzeba, pomysł, dyskusja, wstepny projekt, wycena i realizacja. Staramy się doradzić klientowi najlepsze rozwiązania dostępne w naszej firmie. Dyskutujemy nie ponaglamy, dajemy czas do zastanowienia się.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij