Szafy przesuwne / wnękowe

Szafy przesuwne to genialne rozwiązanie pozwalające wykorzystać maksymalnie przestrzeń pomieszczenia. Największą zaletą jest to, że możemy wkomponować szafę w dowolne miejsce o dowolnych wymiarach. Dostępna jest szeroka gama kolorów, dzięki czemu możemy idealnie dopasować kolor do wnętrza pomieszczenia. Kolejną zaletą jest możliwość dowolnego spersonalizowania wnętrze szafy - ilość półek, szuflad, wieszaków. A jeżeli zastosujemy drzwi przesuwne zyskujemy dodatkową przestrzeń przed szafą. Jak widać szafy przesuwne wnękowe to zbiór zalet, który bardzie ciężko podważyć.

Szafy wnękowe stanowią nieodzowny element wnętrza w nowoczesnym stylu i nie tylko. Bardzo często już na etapie budowy domu, mieszkań przewiduje się miejsca na tego typu rozwiązania. Świadczy to o tym jak doskonałym rozwiązaniem są szafy przesuwne.

Wizualizacje

Zamów bezpłatny pomiar

Jeżeli chcą Państwo umówić się na bezpłatny pomiar prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza kontaktowego.

tel: 693 538 278

Umów się
na bezpłatny pomiar

Gwarancja 5 lat

Na wykonaną zabudowę wnękową otrzymują Państwo 5 letnią pisemną gwarancję. W przypadku rolet gwarancje jest 2 letnia.

Uwaga
Jeżeli minie okres gwarancyjny nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji

Montaż rolet GRATIS

Montaż i pomiar rolet, żaluzji, moskitier i plis gratis.

Do klienta przywozimy próbki katalogowe dzięki czemu klient może spokojnie wybrać tkaninę pasująca do jego pomieszczenia.

Doradzamy!

Potrzeba, pomysł, dyskusja, wstepny projekt, wycena i realizacja. Staramy się doradzić klientowi najlepsze rozwiązania dostępne w naszej firmie. Dyskutujemy nie ponaglamy, dajemy czas do zastanowienia się.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij